Nerez komíny dvouplášťové - jednotlivé díly

Informace

Technické informace

Slevy

Odběr novinek

Nerez komíny dvouplášťové - jednotlivé díly

Nerez komíny dvouplášťové jednotlivé díly

Nerez komíny dvouplášťové - jednotlivé díly 

Podkategorie

 • Díly 0,6 / 25 mm...

  Jednotlivé díly pro stavbu izolovaného komínu. Tloušťka vnitřní vložky je 0,6 mm a tloušťka izolace je 25 mm. Komín je vhodný pro plyn, částečně tuhá paliva a je určen pro montáž na venkovní straně fasády. V případě že potřebujete poradit s výběrem komínu pro vaši potřebu kontaktujte nás a my vám navrhneme dopovídající komín

 • Díly 1,0 / 25 mm...

  Jednotlivé díly pro stavbu izolovaného komínu. Tloušťka vnitřní vložky je 1,0 mm a tloušťka izolace je 25 mm. Komín je vhodný pro převážně pro tuhá paliva jako je dřevo, pelety, uhlí a další a je určen pro montáž na venkovní straně fasády. V případě že potřebujete poradit s výběrem komínu pro vaši potřebu kontaktujte nás a my vám navrhneme dopovídající komín. Nejlepší poměr ceny a kvality. Kvalitní vnitřní vložka s dlouhou životností. Český výrobek, garance kvality a deklarované jakosti materiálu.

 • Díly 0,6 / 50 mm...

  Jednotlivé díly pro stavbu izolovaného komínu. Tloušťka vnitřní vložky je 0,6 mm a tloušťka izolace je 50 mm. Komín je vhodný pro plyn a částečně pro tuhá paliva jako je dřevo, pelety a další a je určen pro montáž do vnitřních prostoru staveb kde může procházet kolem hořlavých konstrukcí ( dřevěný strop, krov a dlaší) Vzhledem k tloušťce izolace 50 mm je bezpečný i pro dřevostavby . V případě že potřebujete poradit s výběrem komínu pro vaši potřebu kontaktujte nás a my vám navrhneme dopovídající komín. Kvalitní vnitřní vložka s dlouhou životností. Český výrobek, garance kvality a deklarované jakosti materiálu.

 • Díly 1,0 / 50 mm...

  Top provedení nerezového izolovaného komínu. Jednotlivé díly pro stavbu izolovaného komínu. Tloušťka vnitřní vložky je 1,0 mm a tloušťka izolace je 50 mm. Komín je vhodný pro hlavně pro pro tuhá paliva jako je dřevo, pelety, uhlí a další a je určen pro montáž do vnitřních prostoru staveb kde může procházet kolem hořlavých konstrukcí ( dřevěný strop, krov a dlaší) Vzhledem k tloušťce izolace 50 mm je bezpečný i pro dřevostavby . V případě že potřebujete poradit s výběrem komínu pro vaši potřebu kontaktujte nás a my vám navrhneme dopovídající komín. Kvalitní vnitřní vložka s dlouhou životností. Český výrobek, garance kvality a deklarované jakosti materiálu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 195 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 195 položek